Paragraph Lineage (1.0.9) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
