Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە
