Paragraph Lineage (1.0.9) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Bundle
mr: बंडल
