Paragraph Lineage (1.0.9) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
