Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो
