Paragraph Lineage (1.0.9) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
