Paragraph Lineage (1.0.9) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
