Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
