Paragraph Lineage (1.0.9) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Type
sk: Typ

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita
