Paragraph Lineage (1.0.9) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran
