Paragraph Lineage (1.0.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe
