Paragraph Lineage (1.0.9) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Bundle
sr: Пакет
