Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
