Paragraph Lineage (1.0.9) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Type
te: రకం

en: File
te: ఫైల్

en: Link
te: లింకు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
