Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
