Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: content
ar: المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: Custom
ar: مخصص

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول
