Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: content
ast: conteníu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
