Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: content
be: змест

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб
