Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: content
bo: ནང་དོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
