Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: content
cs: obsah

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Linked Image
cs: Odkazovaný obrázek
