Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: content
cy: cynnwys

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu
