Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: content
de: Inhalt

en: Image
de: Bild

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Headline
de: Überschrift

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: About
de: Über

en: Image position
de: Bildposition

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
