Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: content
el: ύλη

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί
