Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: content
et: sisu

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist
