Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: content
eu: edukia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz
