Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: content
fi: sisältö

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Headline
fi: Otsikko

en: About
fi: Tietoja
