Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: content
fr: contenu

en: Link
fr: Lien

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Headline
fr: Titre principal

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Linked Image
fr: Image liée

en: Image position
fr: Position de l'image
