Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: content
gu: સામગ્રી

en: Link
gu: કડી

en: Text
gu: લખાણ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
