Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: content
he: תוכן

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות
