Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: content
hr: sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
