Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: content
hy: պարունակություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Left
hy: Ձախ
