Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: content
id: konten

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang
