Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: content
is: innihald

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
