Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
