Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: content
ka: კონტენტი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
