Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: content
kk: контент

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі
