Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: content
km: មាតិកា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
