Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
