Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
