Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: content
lt: turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie
