Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: content
lv: saturs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par
