Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
