Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
