Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: content
oc: contengut

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
