Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: content
pl: zawartość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Paragraphs
pl: Akapity
