Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
