Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: content
ro: conţinut

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Custom
ro: Personalizat

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
