Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: content
ru: содержимое

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Text
ru: Текст

en: Custom
ru: Собственная

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Image position
ru: Позиция изображения

en: Paragraphs
ru: Параграфы
