Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: content
sk: obsah

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
