Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: content
sl: vsebine

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
